Щороку 18 червня відзначається професійне свято – День дільничного офіцера поліції в Україні

Дата: 18.06.2024 08:55

Професія та робота поліцейського офіцера на дільницях у містах та населених пунктах завжди пов'язана з чималими труднощами. Вона відверто небезпечна, адже проблем завжди вистачає. На їхні плечі лягають і профілактичні заходи щодо запобігання крадіжкам, правопорушенням та розкриття злочинів. Від них залежить низка судових рішень, спокій у місцевих спільнотах міст, сіл та селищ.

Висловлюємо слова подяки за відданість службі, роботі із забезпечення громадської безпеки, за гідне виконання своїх обов'язків та порядок на території громади. Нехай добро і щедра доля не оминають Вас! Бажаємо міцного здоров'я, особистого щастя, благополуччя, достатку і злагоди, успіхів у роботі, духовного піднесення на довгі роки, мирного неба та швидкої перемоги!

Селищний голова                                              Світлана ПАЛІСІКА