Попередження нещасних випадків на водоймах

Дата: 21.06.2024 11:01

Фото без описуФото без описуФото без опису

20.06.2024 року працівниками відділу забезпечення заходів пожежно-профілактичної роботи у Гайсинському районі ЦЗД ГУ ДСНС України у Вінницькій області, спільно з поліцейскім офіцером громади сектору взаємодії  з громадами відділу превенції Гайсинського РУП ГУНП Вінницькій області  було проведено рейд по водних обʼєктах селища Чечельник, Чечельницької територіальної громади, Гайсинського району, з метою попередження нещасних випадків на воді. Людям проведено інструктаж на тему «Правила поведінки на водних об’єктах».