Відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини

Дата: 21.06.2024 18:29

Фото без описуФото без опису

Під керівництвом голови  Чечельницької селищної ради Палісіки Світлани Андріївни 21.06.2024р. відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини. На порядку денному розглядалось 3 питання, які стосувались:    визначення місця проживання малолітньої дитини біля батька, надання висновку  доцільності позбавлення батьківських прав батьків.

У ході засідання було заслухано членів комісії, які брали активну участь в обговоренні питань, висловлювали власну думку та вносили свої пропозиції до відповідних рішень. Були з’ясовані факти і обставини по кожному питанню окремо, враховувалась думка дітей, а також прийняті конструктивні рішення в інтересах дітей, які планується затвердити на засіданні виконавчого комітету Чечельницької селищної ради, яке планується провести 24.06.2024 року.