Поліцейські офіцери Чечельницької громади Гайсинського районного управління поліції прозвітували про виконану роботу

Дата: 25.06.2024 14:12

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

На позачерговій сесії Чечельницької селищної ради  поліцейські офіцери громади Гайсинського районного управління поліції Зварищук Володимир, Колійчук Олександр та Ковтун Вадим прозвітували про виконану роботу за перше півріччя 2024 року. Повідомили про криміногенну обстановку на території громади, причини та умови які призводять до вчинення правопорушень, та які проводяться заходи щодо попередження вчинення правопорушень. Також наголошувалося, яка профілактична робота проводиться поліцейськими громади з раніше судимими особами, сімейними кривдниками, особами які зловживають спиртними напоями. Також поліцейськими проводяться профілактичні відпрацювання спільно з працівниками ДСНС, соціальними службами, та як в цілому забезпечується безпека громади.