Звіт про роботу відділу «Центр надання адміністративних послуг» Чечельницької селищної ради за 7 місяців 2024 р.

Дата: 14.08.2024 14:07

З метою забезпечення прав громадян на отримання якісних адміністративних послуг у Чечельницькій територіальній громаді функціонує Центр надання адміністративних послуг, який результативно взаємодіє з суб’єктами надання адміністративних послуг.

Через Центр надання адміністративних послуг громадянам надається 265 адміністративних послуг.

За період з 01 січня 2024 року по 31 липня 2024 року у Центр надання адміністративних послуг опрацьовано 5510 звернень громадян та надано консультацій щодо надання адміністративних послуг, серед яких:

• адміністративні послуги соціального характеру (оформлення соціальних допомог – малозабезпечені, багатодітні, ВПО) – 450;
  • послуги Державного земельного кадастру – 302;
  • реєстрація актів цивільного стану – 143 (народилося -22 чол., померло-116 чол., одружилось-2 пари);
  • реєстрація місця проживання – 69;
  • видача Витягів з реєстру територіальної громади – 653;
  • місцеві послуги- 826;
  • оформлено пільг та житлових субсидій – 536;
  • послуги щодо заміни посвідчень водія та реєстрації транспортних засобів – 129;
  • актуалізація даних військовозобов’язаних – 447;
  • інші послуги – 2098 (консультації , відгуки і т.д.).

У Центрі реалізуються принципи одержання громадянами широкого спектру інформації, отримання кваліфікованих консультацій, надання необхідної послуги в одному місці, ввічливе ставлення до кожної людини.

З метою проведення опитування та отримання зворотнього зв’язку, щодо якості послуг у Центр надання адміністративних послуг, відвідувачі мають можливість поділитися враженнями від відвідування за допомогою унікальних QR-кодів, які розміщені у ЦНАП.