ВОДА ЗАБИРАЄ ЛЮДСЬКІ ЖИТТЯ

Дата: 19.08.2024 14:27

Лише за два дні(13-14 липня) на Вінниччині підступна вода забрала життя трьох дітей.

13 липня у декоративному басейні на базі відпочинку неподалік Літина втопилась 4-річна дівчинка. Її намагались врятувати медичні працівники, але спроби виявились марними. Не встигли жителі регіону оговтатись від нещасного випадку з 4-річною дівчинкою, як знову повідомлення-втопилась дитина у ставку села Сальниця Уланівської громади. 14 липня трагічна звістка знову облетіла Вінницьку область – втопися 7-річний хлопчик у затопленому кар’єрі в селі Черепашенці  Калинівської громади.

З початку літа – це вже сьома дитяча смерть на водоймах Вінничини (загалом потонула 31 людина). Тільки за минулі вихідні на водоймах України потонуло 24 людини.

Зважаючи на кількість надзвичайних подій на водоймах Вінниччини, навчально-методичний центр ЦЗ та БЖД населення Вінницької області застерігає: для того, щоб уникнути трагедії під час відпочинку, необхідно завжди дотримуватися елементарних правил безпеки! Зокрема:

• пам'ятайте - відпочивати та купатися можна лише на спеціально обладнаних пляжах;
  • не лишайте дітей без нагляду дорослих  біля води та не дозволяйте їм самостійно відвідувати місцеві ставки та річки;
  • не запливайте далеко, ніколи не плавайте наодинці, особливо якщо ви не впевнені у своїх силах;
  • не заходьте у воду в стані алкогольного сп'яніння;
  • плавайте у воді не більше 20 хвилин, причому цей час повинен збільшуватися поступово, починаючи з 3 - 5 хвилин;

Пам'ятайте, що нехтування правилами безпеки підчас перебування на водоймах може стати причиною трагічних наслідків.

Шановні батьки, будьте уважними та обережними до відпочинку як Ваших дітей так і свого! Ваша особиста безпека та безпека Ваших дітей у ваших руках.

Бережіть себе. Безпечного Вам літа.

Спеціаліст І категорії відділу

комунальної власності

Чечельницької селищної ради                                                 Сергій ІСТРАТОВ