ВІТАЄМО З НАГОРОДОЮ

Дата: 20.08.2024 13:41

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Нашого земляка з Чечельника - Гураш Олександра Володимировича нагороджено почесним нагрудним знаком «Золотий хрест» Головнокомандувача Збройних Сил України Олександром Сирським, за надійне тримання оборони на важливих рубежах та просування вперед.

Олександр 24 лютого 2023 року добровільно вступив до 42-ї окремої механізованої бригади ЗСУ ставши на захист нашої України в строю окремого кулеметного взводу 424 стрілецького батальйону. Сім важких воєнних місяців захищав одну з найгарячіших точок бойових зіткнень в Серебрянському лісі під Кремінною. Крайній вихід з новобранцями на Харківщині тривав протягом 40-а безперервних днів і ночей.

Пишаємось нашими захисниками, які відважно кровʼю і потом виборюють нашу незалежність.

Чекаємо вдома з Перемогою!

З  повагою Голова Благодійного фонду «Молодіжний ВК» - Володимир Сташко.