Актуально: діяльність органів місцевого самоврядування

Дата: 19.06.2018 18:12

Актуально: діяльність органів місцевого самоврядування

19 червня відбувся онлайн-семінар «Актуальні питання діяльності органів місцевого самоврядування», який провів голова обласної Ради, голова Вінницької обласної Асоціації Анатолій Олійник.

В онлайн-зустрічі взяли участь керівник Секретаріату Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування Віктор Вікалюк, директор Департаменту соціальної та молодіжної політики ОДА  Наталія Заболотна, начальник управління лікувально-профілактичної допомоги населенню Департаменту охорони здоров’я ОДА Ольга Задорожна, начальник управління державного земельного кадастру Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області Сергій Пацалюк, начальник управління прогнозування економічної діяльності АПК та розвитку галузі тваринництва Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів ОДА Микола Заїка, а також представники самоврядних органів влади з усіх районів області.

У залі засідань Чечельницької районної ради зібрались голова РДА Сергій Пустовий та голова райради Сергій П'яніщук, їз заступники керівники установ і організацій, структурних підрозділів РДА, голови селищної та сільських рад, директори шкіл, представники засобів масової інформації.

Керівники та працівники профільних департаментів поінформували учасників семінару з таких питань: «Про зміни в Положенні по призначенню субсидій», «Про стан реалізації реформ охорони здоров’я та завдання місцевих рад по реалізації основних їх напрямів», «Про розробку генеральних планів та встановлення меж населених пунктів, нормативно-грошову оцінку земель, підготовку кадастрових регістраторів», «Про розвиток кооперації на селі та набуття чинності оновленого стандарту закупівлі молока у населення».