Чечельницька гімназія

Фінансування

державний і місцевий бюджети

Ліцензія

сертифікат правомірності провадження освітньої діяльності № 000703 (підстава: розпорядження Голови Вінницької обласної державної адміністрації від 27 березня 2018 року № 242)

Короткі історичні відомості, рік заснування

1910 р. – було дві класних кімнати, де навчалося 65 учнів, які отримували початкову 4-класну освіту.

1926 – 1927 н. р. – діяло 4 класи, 4 вчителі та 152 учні.

1928 р. – школу реорганізовано у фабрично-заводську, яка готувала спеціалістів для цукрової промисловості.

Згодом отримує статус загальноосвітньої семирічної школи.

1949 р. – стає восьмирічною школою. Однак приміщення, розташоване в непридатному місці, через кілька років почало валитися. Воно стало базою для навчально-виробничого комбінату.

1980 рр. – побудовано сучасне 3-поверхове шкільне приміщення, введено кабінетну систему навчання.

1990 р. – школа стає середньою.

Забезпечення харчуванням

Учні початкових класів та пільгових категорій забезпечені безкоштовним харчуванням за рахунок місцевого бюджету, а учні старших класів харчуються за рахунок батьківських коштів

Творчий потенціал

Тема, над якою працює школа «Забезпечення якісно нової освіти через удосконалення професійної компетентності»

Площа закладу, його території

Загальна площа шкільних приміщень – 4354 м2

Наявність земельної ділянки, площа

Земельна ділянка навчального закладу – 0,6 га

Матеріально-технічне забезпечення

В школі наявний кабінет інформатики, в якому налічується 10 робочих комп’ютерів, які під’єднані до мережі Інтернет.

4 початкових класи, які працюють в умовах Нової української школи, забезпечені телевізорами, ноутбуками, фабриками друку та ламінування, сучасними меблями.

Кабінети фізики та мистецтва оснащені мультимедійними проекторами.

Пріоритети закладу

1. Створення сприятливого освітнього середовища, в якому будуть  забезпечені умови для творчості та самореалізації учасників освітнього процесу.

2. Створення умов для надання якісних освітніх послуг шляхом тісної взаємодії в системі «здобувачів освіти – батьки здобувачів освіти – педагоги».

3. Оснащення освітнього закладу сучасною матеріально-технічною базою.

4. Удосконалення системи роботи з обдарованими учнями, підвищення якості підготовки учнів до предметних олімпіад, інтелектуальних конкурсів, ДПА, ЗНО.

5. Створення умов для надання освітніх послуг особам з особливими освітніми потребами.

6. Створення безпечного освітнього середовища, формування в дітей та учнівськоїмолоді ціннісних життєвих навичок.

7. Підвищення професійного рівня кадрового потенціалу, розвиток творчої ініціативи та академічної свободи педагогів у пошуках нових форм і методів педагогічної діяльності.

8. Забезпечення прозорості та інформаційної відкритості щодо діяльності
освітнього закладу.

9. Формування цінностей і необхідних для самореалізації здобувачів освіти компетентностей; удосконалення форм і змісту освітнього процесу через упровадження інформаційно-комунікаційних технологій.

10. Створення сприятливого освітнього середовища, в якому будуть  забезпечені умови для творчості та самореалізації учасників освітнього процесу.

Чечельницька гімназія Чечельницької селищної ради Гайсинського району Вінницької області та посилання на їх сайт - https://sites.google.com/chs2.net/site//