Самі йдемо і вас запрошуємо

Дата: 03.04.2018 13:43

З метою забезпечення на території Чечельника чистоти та порядку, належної підготовки до Великодня, колектив селищної ради одним із перших вийшов на благоустрій.

Третього березня прибрали територію прилеглу до будівлі селищної ради: було зачищено газони та клумби, побілено бордюри і дерева.

У Чечельнику розпочалася весняна толока

Звертаємося до чечельничан з проханням активно долучатися до масових суботників, про які попередньо повідомляється.

Запрошуємо небайдужих мешканців, підприємців, керівників та працівників підприємств, установ і організацій, депутатів та членів виконкому вийти самим і організувати своїх підлеглих та усіх бажаючих для очистки території підприємств, прибудинкових територій, придорожніх територій, власних земельних ділянок, місць загального користування від сміття, яке назбиралося за зиму.

Велику надію покладаємо на ентузіазм нашої молоді, яка завжди була небайдужа до проблем рідного селища.

Чистота, порядок та благоустрій Чечельниччини залежить від кожного з нас.

З повагою, Чечельницька селищна рада