Привітання Чечельницького селищного голови з Днем працівників освіти

Дата: 06.10.2019 08:04

6 жовтня – День працівників освітиФото без опису

Шановні освітяни Чечельника прийміть найщиріші вітання з нагоди  Вашого професійного свята - Дня працівників освіти!

У цей день кожний з нас, якого б віку і суспільного становища він не досяг, з особливою теплотою і любов'ю згадує свого вчителя, рідну школу.

День працівників освіти – свято тих, хто завоював в нашому суспільстві заслужену повагу і вдячність, відкрив кожному з нас дорогу у велике життя, кому ми зобов’язані своїми життєвими і професійними перемогами.

Велика вдячність і шана вам за гуманну і благородну справу – виховання підростаючого покоління. Завдяки вам наша молодь виховується на справжніх зразках патріотизму, порядності, поваги і любові до держави та рідного краю. Прийміть щиру вдячність за високе служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, самовідданість, добро і щедрість душі.

В день вашого професійного свята бажаю вам, шановні освітяни, міцного здоров’я, щастя, добробуту, великих творчих успіхів і невичерпної наснаги.

З повагою, Чечельницький селищний голова Світлана Палісіка