Акція « Посади дерево»

Дата: 18.04.2021 08:35

До «Дня  довкілля»,  9 квітня, в рамках безстрокової  Всеукраїнської екологічної  акції «Посади дерево», співробітники Національного природного парку  «Кармелюкове Поділля», спільно з працівниками з благоустрої селищної ради у Чечельнику  висадили кущі самшиту та два види ялівцю.

З часом, коли насадження підростуть, то стануть не лише окрасою набережної річки Савранка, а ще й поліпшуватимуть стан навколишнього середовища.

Через акцію  «Посади дерево» учасники мали на меті  привернути  увагу до проблем довкілля і наголосити, що його стан стосується кожного.

Висадка дерев миру – це унікальна можливість долучитися до озеленення у різних куточках нашої країни та порятунку природи.

Дана акція ще триває і кожен охочий може  долучитись до неї, посадити своє дерево або кущ, тим самим зробити  добру та корисну справу.