Відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини

Дата: 27.05.2021 08:50

Відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини

При Чечельницькій селищній раді  проводяться засідання комісії з питань захисту прав дитини, основними завданнями якої є сприяння забезпеченню реалізації прав дитини на життя, охорону здоров’я, соціальний захист, сімейне виховання та всебічний розвиток.

Комісія, відповідно до покладених на неї завдань, розглядає питання, у тому числі спірні, які потребують колегіального вирішення.

На черговому засіданні, яке відбулось 24.05.2021 року розглянуто питання  про надання дозволу матері вчинити правочин щодо нерухомого майна  від імені малолітньої дитини; про порядок взаємодії суб’єктів соціальної роботи з питань соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах; жорстокого поводження з дітьми, посилення заходів щодо недопущення нещасних випадків з дітьми на території Чечельницьклої селищної ради; взяття під соціальний супровід дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах; затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах.

В ході розгляду питань приймалися до уваги порядок взаємодії суб’єктів соціальної роботи, необхідність вчасного та оперативного реагування на випадки потрапляння дітей в складні життєві обставини; участь батьків у долі та вихованні  дітей,  відносини в родинах, створення належних умов проживання.

В результаті обговорення було прийнято рішення суб’єктам соціальної роботи дотримуватись чинного законодавства в роботі із сім’ями, які опинились в складних життєвих обставинах, вчасно та оперативно повідомляти службу у справах дітей Чечельницької селищної ради про дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах.