НПП "Кармелюкове Поділля" повідомляє!

Дата: 13.09.2021 16:53

10 вересня, в рамках регіонального науково-практичного семінару “Оптимізація процесів поновлення корінних лісових насаджень в умовах Південно-східного Поділля” проводилась презентація оновленої екологічної стежки “Вишенька”.

Це перша екологічна стежка прокладена на території Парку. В цьому році працівниками установи екостежку було обладнано спостережною вежею, оновлено інформаційні стенди з описом зупинок, картосхемою та різноманітною корисною та цікавою інформацією для відвідувачів.

В оточенні мальовничих краєвидів учасники ознайомились з флорою та фауною даної місцевості, а кандидат історичних наук, етнограф В. А Косаківський розповів про історію природного комплексу, археологічні пам'ятки та знахідки проведених розкопок.