ЧЕЧЕЛЬНИК!!!!!! УВАГА!!!!

Дата: 02.11.2021 08:10

ЧЕЧЕЛЬНИК   УВАГА . 19 ЛИСТОПАДА О .18.00ГОД  У КЗ "ЦЕНТР КУЛЬТУРИ І ДОЗВІЛЛЯ" Чечельницької селищної ради (будинок культури)

відбудеться великий сольний концерт Заслуженого артиста України Петра Чорного.

Петро Чорний - заслужений артист України, музикант, співак, популярний шоумен,  який гастролює не тільки по Україні, але і далеко за її межами. На сцені українського шоу-бізнесу вже 30 років.

Циганського музиканта називають не інакше як "чорним золотом України".

Концертна програма артиста - це справжнє Gypsy-шоу з елементами поп-музики, джазу і навіть романсів.

Колоритні запальні, а також душевні пісні змусять кинутися в танці і нестримні веселощі.

Серед хітів музиканта такі пісні, як: «Игрушка», «Се ля ви», «Белая сирень», «Родители», «Зігрій», «Далю-Даля», «Лети на край» та багато інших.

Яскравий неповторний тембр голосу, циганські ритми і запальний характер - невід'ємні складові свята душі, який дарує Петро Чорний під час своїх виступів.

Приходьте разом з рідними провести казковий вечір разом з нами

Квитки можна придбати за номером 0962756917

Концерт проходитиме із дотриманням всіх карантинних норм.