Англійська як мова міжнародного спілкування в Україні.

Дата: 29.06.2023 09:30

Англійська як мова міжнародного спілкування в Україні. Президент подав законопроєкт

Україна як кандидат у члени Євросоюзу має подолати мовний бар’єр з країнами ЄС. Саме тому необхідно трансформувати статус англійської та зробити її офіційною мовою спілкування.

Команда Мінцифри провела низку досліджень. Результати показали, що:

45% вчителів англійської мови знають її на рівні С

49% дорослого населення України взагалі не знають мови

56% українців хочуть підвищити свій рівень знань з іноземних мов

Також аналіз вакансій на вебплатформах показав, що фахівцям зі знанням англійської пропонують значно вищі заробітні плати. Тож наша мета — створити такі умови, щоб українці вивчали та застосовували англійську в усіх сферах життя.

Ми проаналізували, як англійську вивчають в інших країнах. Та визначили чіткий план дій, який допоможе українцям різного віку швидко й ефективно опановувати мову.

Зараз готуємо зміни до законодавства та доопрацьовуємо план дій з упровадження англійської мови на 2023-2026 роки.

Stay tuned, як то кажуть. Далі — більше!

Деталі — https://thedigital.gov.ua/.../angliyska-mozhe-stati...