Грибок на стінах закладу? Небезпечно для здоров’я !!!

Дата: 13.11.2023 15:15

Грибок  на  стінах  закладу?

Небезпечно  для  здоровя !!!

Як  впливає  грибок  на  людину?

Для    організму людини  грибкові  суперечки  є найпотужнішим  алергеном. Проникаючи  через  дихальні  шляхи,  ці  шкідники  спричиняють  захворювання  бронхів, запалення  легень,  напади  астми.  Якщо  ви  чи  ваші  діти  постійно  перебуваєте  в  приміщенні (класі),  де  процвітає  пліснява,  імунна  система  не  зможе  захистити  вас.

«Стіни  та  стеля  всіх  приміщень  закладів  освіти  повинні  бути  без  щілин,  тріщин,  деформацій, ознак  ураження грибком», - вимоги чинного  Санітарного  регламенту!!

У ПРИМІЩЕННІ ЖАБОКРИЦЬКОЇ ГІМНАЗІЇ УТВОРИЛАСЬ ГРИБКОВА ПЛІСНЯВА І  ПОШИРИЛАСЬ  ПО ВСІЙ ШКОЛІ, ЩО НЕБЕЗПЕЧНО ДЛЯ УЧАСНИКІВ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ.

ДАНИЙ ПРОЦЕС УТВОРИВСЯ ВНАСЛІДОК НЕМОЖЛИВОСТІ ПРОВІТРЮВАННЯ КОРИДОРІВ ТА СПОРТЗАЛУ, А ТАКОЖ МАЛОЮ КІЛЬКІСТЮ КВАТИРОК.