Сучасний комп'ютерний клас - крок до нової української школи

Дата: 14.11.2023 15:31

Сучасний комп'ютерний клас - крок  до  нової  української школи

НУШ  передбачає  створення  новітнього  освітнього  простору  із  сучасними  комп’ютерами  та  програмним  забезпеченням.

Обмеженість  комп’ютерної  бази,  яку  має  Жабокрицька  гімназія,  не  відповідає  сучасним  викликам  часу  та  не  дозволяє  повною  мірою  надавати  якісні  освітні  послуги  у  галузі  інформаційних  технологій.

У  школі  функціонує  один  комп’ютерний  клас,  який  не  відповідає  чинному  Санітарному регламенту  (по  підлозі  протягнені  мережеві  фільтри (подовжувачі),  що  суперечить  чинному  законодавству  та  створює  загрозу  життю  та  здоров’ю  учасників освітнього  процесу).

У  даній  школі  було  лише  кілька  комп’ютерів  «старого»  покоління.  І  лише  завдяки  успадкованому  майну  від Каташинської початкової школи, учні мають  змогу  працювати  хоч  за  робочими  комп’ютерами.

У  школі  залишається  гостра  проблема  створення  комп’ютерного  класу,  який  би  відповідав  вимогам  КОНЦЕПЦІЇ  НОВОЇ  УКРАЇНСЬКОЇ  ШКОЛИ.

Дане  питання  з  невідомих  причин  з  часу  Децентралізації  не  піднімалося  директором  Жабокрицької  гімназії  перед  відділом  освіти,  молоді  та  спорту  Чечельницької  селищної  ради,  як  і  багато  інших питань,  пов’язаних  з  модернізацією  закладу.

Сьогодні  на  комп’ютеризацію закладу  потрібні  кошти:

ПК викладача IntelCorei3 9100/DDR4 8Gb/SSD 512Gb, ПК учнів IntelG5400/MBB365/DDR4 8Gb/SSD 256Gb, інтерактивна дошка з короткофокусним проектором, БФП, акустичною системою озвучування приміщення, комутаційним обладнанням для організації локальної мережі Wi-Fiі т.п.

427500,00 ₴