Звернення дирекції комунального підприємства «КП Чечельник-Комунсервіс» до споживачів з водопостачання та водовідведення смт Чечельник

Дата: 15.09.2018 19:35

Фото без описуУ  зв’язку з  об’єктивними  та  суб’єктивними причинами, у  комунальному  підприємстві  «КП Чечельник- Комунсервіс»  склалась  вкрай  складна  фінансово-економічна ситуація, а саме:

збитковість такої послуги, як збирання побутових відходів  з  домогосподарств;  великий  відсоток зношеності техніки, майже  щоденний  її  ремонт та технічне  обслуговування  потребують  значних  капіталовкладень;  заборгованість перед підприємцями  за  придбані  у  них запчастини, та різного  роду  матеріали, за паливно-мастильні  матеріали,  є певні  проблеми  оплати  коштів  за  використану електроенергію, тощо.

А  останнім часом знизилась оплата з  водопостачання  та  водовідведення від  населення, підприємств,  установ  і  організацій,  яка є основним  прибутком  для  підприємства.

Все  разом  взяте  призвело до великого  зниження  обігових  коштів, що  не дає  можливості  вчасно ліквідовувати  аварії  на лініях  з  водопостачання.  Прориви  на  лінях  негайно  потрібно  ліквідовувати  і  готуватись  до  зимового періоду.

До  всіх  тимчасових  негараздів з водопостачання та  водовідвення,  дирекція  підприємства  просить Вас  поставитись з  розумінням  і  звертається  з  проханням  у  визначений  згідно з  договором на ці  послуги  строк вносити  платежі з 1 по  10  числа кожного місяця за попередній, допускати  в  приміщення  представників  Виробника  послуг  до приладів  обліку,  огляду  їх  технічного  стану  та  ліквідації  аварій,  у  разі  їх виникнення.

У  кого  відсутні  прилади обліку  води,  потрібно  найближчим  часом  їх  установити.

Дирекція «КП  Чечельник-Комунсервіс»