Самі йдемо і вас запрошуємо

З метою забезпечення на території Чечельника чистоти та порядку, належної підготовки до Великодня, колектив селищної ради одним із перших вийшов на благоустрій.

13:43 03.04.2018

Понад 100 тисяч українців підписали декларації з лікарями

Сьогодні, другого квітня, розпочалась Національна кампанія з вибору лікаря. Водночас процес підписання декларацій з терапевтами, педіатрами та сімейними лікарями розпочався ще минулого року, під час тестового режиму роботи електронної системи охорони здоров’я. На сьогодні у системі зареєстровано уже 106 тисяч декларацій.

10:35 02.04.2018

Чечельницька ДЮСШ отримала м'ячі

Безперечно, спорт робить дітей здоровими, а ще відриває від сучасних гаджетів,  забирає з вулиць, виховує особистостями. Він надихає підростаюче покоління на нові звершення, робить їх упевненими й красивими зовні та духовно.

10:30 30.03.2018

Основне правило в футболі (і в житті також)- "А що там показує табло?"

Проаналізувавши 2017, в першу чергу хочу подякувати всім тим, хто підтримував, всім тим, хто не мішав і навіть тим, хто хотів переорати стадіон на городи. Це означає, що ми на вірному шляху, а позиція деяких "помічників" навіть додає спортивної злості.

11:48 26.03.2018

“Зелена оаза серед снігу - це просто” - впевнені у ДНЗ “Веселка”

Зазвичай весни хочеться задовго до її приходу – коли морози не відступають і йде сніг. Але якщо для багатьох бажання залишаються просто бажаннями, то для вихованців дошкільного навчального закладу «Веселка» вони втілюються в життя.

11:27 26.03.2018

23.03.2018 - засідання виконавчого комітету

Сьогодні, 22 березня 2018 року відбулось засідання виконавчого комітету Чечельницької селищної ради під головуванням селищного голови Світлани Палісіки.

16:49 22.03.2018

Стрілка вперед: літній час у 2018 році

Перехід на літній час у 2018 році в Україні відбудеться у неділю, 25 березня. Переводимо стрілки годинника на одну годину вперед. А це означає, що вставати доведеться раніше.

15:59 21.03.2018

Той, хто захищає свою землю, завжди перемагає

74 роки минули з того часу, як над Чечельниччиною замайорів прапор визволення. Офіційною датою, коли 2-ий Український фронт витіснив ворога з нашої рідної землі, вважається 17 березня 1944 року. Саме у цей день прийшов мир, за який заплачено ціною життя мільйонів українців.

15:59 19.03.2018