Дата: від до Скинути

Можливість національного природного парку “Кармелюкове Поділля” для розвитку туризму на Чечельниччині

Національний природний парк на території району сприяє збереженню біологічного і ландшафтного різноманіття з одного боку, та створенню умов для відпочинку населення та розвитку зеленого туризму – з іншого.

10:42 19.02.2018

Вихованці ДНЗ «Веселка» обрядово провели Зиму - зустріли Весну

Щоб не пересихало цілюще джерело мудрості наших прабатьків, та щоб діти вміли берегти кращі традиції минулого, педагогічний колектив ДНЗ «Веселка» постійно знайомить своїх вихованців із звичаями та обрядами свого народу.

08:43 19.02.2018

Вітання голови селищної ради з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Шановні ветерани війни в Афганістані, члени сімей воїнів-афганців! Шановні учасники бойових дій на території інших держав Сьогодні, 15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на територіях інших держав. В «афганській» війні самовідданість, мужність і героїзм виявили українці – офіцери та солдати. Багато з них не повернулося до родин, до коханих. Ми пам’ятаємо про них!

16:50 15.02.2018

В ДНЗ "Веселка" гостювала українська казка

В січні, під час канікулярного періоду, дошкільнята ДНЗ «Веселка»  мали можливість побувати в чарівному світі українських казок. Фестиваль «В гостях в української казки» був спрямований на розкриття творчого потенціалу, формування вміння розуміти і використовувати мову міміки і жестів, вдосконалення комунікативного мовлення.

08:16 09.02.2018

Обговорювали стан та розвиток селища

6 лютого головою Чечельницької райдержадміністрації Сергієм Пустовим та головою Чечельницької районної ради Сергієм П’яніщуком, спільно з головою Чечельницької селищної ради Світланою Палісікою було здійснено огляд та комплексний аналіз соціально-економічного стану Чечельницької громади, а також  визначали важелі його розвитку.

19:45 08.02.2018

ДНЗ "Калинка": захід "Я люблю Україну"

Ми живемо в Україні, в краю, невимовно багатому на чарівні кольори і краєвиди, на дивовижні пісні, на чудову милозвучну мову, якою можна передати все на світі, описати красу і велич рідного краю. Рідною українською мовою можна висловити найпотаємніші почуття і думи, мрії кожної людини.

08:48 08.02.2018

19 позачергова сесія 7 скликання

2 лютого відбулась 19 позачергова сесія 7 скликання Чечельницької селищної ради. Основні питання, що виносились на порядок денний стосувались подальшої роботи КП «Чечельник-Комунсервіс».

16:55 05.02.2018

Дбають про безпечне життя малечі

Тиждень безпеки дитини у ДНЗ "Калинка" є формою систематизації знань дітей про безпечну поведінку й довкілля. Діти мають дізнаватися про правила безпечної поведінки і від педагогів, і від батьків. Тому комплексна робота передбачає взаємодію всіх учасників освітнього процесу Навчання дітей дошкільного віку безпечної поведінки не має обмежуватися лише засвоєнням ними норм і правил. Така робота спрямовується на усталення свідомої обачності у малят, навичок орієнтування та швидкого реагування за надзвичайних ситуацій.

10:05 05.02.2018

Малюкам про Червону книгу України

2 лютого працівники відділу еколого-освітньої роботи та рекреаційного благоустрою НПП «Кармелюкове Поділля» (Вінницька обл.) організували та провели екологічну гру «Знайомство з «Червоною книгою» для вихованців дошкільного навчального закладу «Веселка» смт. Чечельник.

07:40 04.02.2018