ФОТОСВІТЛИНА З ЧЕЧЕЛЬНИКА - ПЕРЕМОЖНИЦЯ НАЦІОНАЛЬНОГО ФОТОКОНКУРСУ

У Києві 8 червня пройшла урочиста церемонія нагородження переможців національного фотоконкурсу "Великі світлини маленьких місць: моя громада - наше майбутнє", який було організовано Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства за підтримки Програми "U-LEAD з Європою".

19:26 14.06.2018

Із 735 заявок конкурсу проектів розвитку територіальних громад Вінницької області переможцями визнано 355

Згідно з розпорядженням голови обласної ради від 26 лютого 2018 року № 56 «Про п’ятнадцятий обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад» та рішенням Конкурсної ради з 26 лютого було оголошено 15 обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад.

07:04 10.06.2018

Панночка-чечельничаночка

6 червня 2018 р. у приміщенні актової зали музичної школи  пройшов районний конкурс  “Панночка-Чечельничаночка – 2018”, який вразив талановитістю, яскравістю та безмежним оптимізмом дітей, їхніх батьків та працівників ДНЗ Чечельницького району.

06:51 10.06.2018

День захисту дітей

1 Червня 2018 р. у ДНЗ «Веселка» традиційно відбулася музично-спортивна розвага, присвячена до Дня захисту дітей.

06:29 10.06.2018

1 червня - Міжнародний день захисту дітей

Любі діти та дорогі батьки Чечельницького краю! У перший літній день в Україні, як і у всьому світі, відзначають добре і радісне свято - День захисту дітей.

20:44 31.05.2018

З 2019 року вступники в медичні та педагогічні виші, що захочуть працювати в селах, можуть бути зараховані першочергово

Уряд визначив, як відбуватиметься першочергове зарахування на бюджет тих вступників, які укладуть угоду про відпрацювання у селах або селищах міського типу.

05:41 31.05.2018

Частину набережної вже облаштовано

Травень 2018 р. Тривають роботи на набережній річки Савранка у Чечельнику, в районі вулиць Фабрична, Зарічна та Набережна. Облаштовано частину підпірної стіни та вкладено плиткою алею.

20:10 27.05.2018

Обережно! «Телефонне шахрайство»

Незважаючи на значний громадський резонанс та проведену правоохоронними органами і засобами масової інформації області роз’яснювальну роботу серед населення щодо «телефонного шахрайства», цей вид злочину час від час повертається в рядки кримінальної статистики.

19:57 25.05.2018