Всеукраїнський конкурс дитячого малюнку "НАМАЛЮЙ СВОЮ МРІЮ"

Питання свідомих громадян та кадрів для суспільства  завжди було важливим, а наразі набуває ще більшої акутальності. Розуміючи це, і маючи за мету  робити благодійність в суспільстві, компанія “Техніка і технології” (м. Кропивницький) на рівні країни проводить різні акційні програми.

06:14 15.05.2018

Сесія Чечельницької селищної ради: двічі за чотири дні

На позачергову 22 сесію Чечельницької селищної ради 7 скликання, що відбулася 7 травня, було винесено 2 питання: «Про ситуацію, яка склалася в КП «Чечельник-комунсервіс», у зв’язку з прийняттям рішення 21 сесії Чечельницької селищної ради 7 скликання від 04.05.2018 року № 458 «Про заключення контракту з керівником КП „Чечельник - комунсервіс”» та «Про надання дозволу на розробку технічної  документації із землеустрою …».

14:07 11.05.2018

Вітання та шана ветеранам Другої світової війни

8 травня, з нагоди Дня пам’яті і примирення та 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, голова Чечельницької селищної ради С. А. Палісіка та голова селищної організації ветеранів України В.П. П’яніщук відвідали ветеранів Другої світової війни – Винокура Василя Степановича та Десятник Клару Яківну.

06:31 09.05.2018

Поряд з нами герой-ветеран 1945-го!

Сьогодні, 5 травня, святкує свій 97-й рік народження єдиний у Чечельнику учасник бойових дій в період  Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років – Маліцький Петро Феліксович.

14:12 05.05.2018

21 сесія Чечельницької селищної ради

На 21 сесію Чечельницької селищної ради 7 скликання, що відбулося 4 травня, було винесено 22 питання, які стосувалися різних сторін життєдіяльності  громади Чечельника.

13:51 05.05.2018

Благоустрій селища починається з нас!

Перш за все, потрібно дотримуватись головного правила: «Чисто не там де прибирають, а там де не смітять». І що не менш важливо: тільки від кожного з нас залежить, як виглядатиме наше селище. Підмести, підкрасити, озеленити: від будинку – до будинку, від торгівельної лавки – до магазину, від установи – до підприємства, і наше містечко зміниться на краще.

09:29 04.05.2018

Сьогодні, 3 травня, світ відзначає Міжнародний день свободи преси

Свобода преси найчастіше визначається як право поширювати ідеї, думки, інформацію через друковане слово без обмежень з боку влади; право, що гарантує захист і "лежить в основі усіх інших політичних свобод" та прав людини.

08:38 03.05.2018