Маленька «Веселкова панночка»

У садочку "Веселка" пройшов І етап районного конкурсу  «Панночка Чечельничаночка» під назвою «Веселкова Панночка».

08:41 06.03.2018

Робоча нарада: готуємось до весняного благоустрою

Сьогодні, 1 березня, голова селищної ради Світлана Палісіка провела розширену робочу нараду з апаратом  працівників з приводу проблемних завдань, які виникають під час виконання функціональних обов’язків. Було заслухано кожного працівника селищної ради, визначено шляхи вирішення проблем та враховано пропозиції.

15:19 01.03.2018

20 сесія 7 скликання

27 лютого відбулась чергова 20 сесія 7 скликання Чечельницької селищної ради, з 21 депутата були присутні 16. В роботі пленарного засідання, яке провела голова селищної ради Світлана Палісіка, взяв участь перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Савчук.

14:56 01.03.2018

Вінницька область переймала міжнародний досвід у сфері стратегічного планування та управління  громадами

Вінницька область переймала міжнародний досвід у сфері стратегічного планування та управління громадами

27 лютого відбувався завершальний етап проекту - Міжнародна конференція «Належне управління територіальних громад: досвід стратегічного планування країн Вишеградської четвірки для країн Східного партнерства».

09:18 01.03.2018

23 лютого відбулось засідання виконавчого комітету

Під час засідання, яке пройшло під головуванням селищного голови С. А. Палісіки, члени виконавчого комітету заслухали та обговорили питання порядку денного, що стосуються різних сфер життєдіяльності громади.

14:59 23.02.2018

Засідання комісій селищної ради

Сьогодні, 22.02.2018 р., у Чечельницькій селищній раді відбулися засідання постійних комісій: з питань планування бюджету та фінансів, земельних відносин, законодавства  та охорони громадського правопорядку, за участю селищного голови Світлани Палісіка і директора КП «Чечельник-комунсервіс» Анатолія Боднара.

18:57 22.02.2018

20 лютого -     День Героїв Небесної Сотні

20 лютого - День Героїв Небесної Сотні

Дорогі чечельничани! Ми пам’ятаємо ті лютневі дні, коли гинула Небесна Сотня. У час, коли всі так звикли до вдаваної стабільності та боялися її втратити, учасники Революції Гідності повстали проти цинічної системи брехні та фальші. На таке здатні тільки справжні герої.

09:42 20.02.2018