Де та за якою роботою можна сьогодні побачити чечельницьких комунальників

На початку березня головний інженер КП «Чечельник-комунсервіс» Володимир Анатолійович Охріменко, спільно з працівниками підприємства, асенізаторною машиною ГАЗ-4301 провів планове обслуговування вигрібних ям комунальних будинків селища. Паралельно було здійснено обстеження стану інших об’єктів, з метою усунення недоліків.

18:49 07.03.2018

Маленька «Веселкова панночка»

У садочку "Веселка" пройшов І етап районного конкурсу  «Панночка Чечельничаночка» під назвою «Веселкова Панночка».

08:41 06.03.2018

Робоча нарада: готуємось до весняного благоустрою

Сьогодні, 1 березня, голова селищної ради Світлана Палісіка провела розширену робочу нараду з апаратом  працівників з приводу проблемних завдань, які виникають під час виконання функціональних обов’язків. Було заслухано кожного працівника селищної ради, визначено шляхи вирішення проблем та враховано пропозиції.

15:19 01.03.2018

20 сесія 7 скликання

27 лютого відбулась чергова 20 сесія 7 скликання Чечельницької селищної ради, з 21 депутата були присутні 16. В роботі пленарного засідання, яке провела голова селищної ради Світлана Палісіка, взяв участь перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Савчук.

14:56 01.03.2018

Вінницька область переймала міжнародний досвід у сфері стратегічного планування та управління  громадами

Вінницька область переймала міжнародний досвід у сфері стратегічного планування та управління громадами

27 лютого відбувався завершальний етап проекту - Міжнародна конференція «Належне управління територіальних громад: досвід стратегічного планування країн Вишеградської четвірки для країн Східного партнерства».

09:18 01.03.2018