Молодь ЗА чистий Чечельник!

Учнівська молодь Чечельницької школи №1  долучилась до весняної толоки селища. 5 квітня школярі прибрали центральний парк від сміття і торішнього листя. Також не залишилися поза їх увагою пам’ятні знаки розташовані тут.

15:20 05.04.2018

Новий освітній простір: Уряд прийняв постанову, що пояснює, як використовуватиметься майже 1 млрд гривень держсубвенції на обладнання початкових шкіл

1 млрд 385,2 млн гривень – саме така субвенція на Нову українську школу передбачена у держбюджеті на 2018 рік, з цих коштів 998,7 млн підуть на обладнання початкової школи, а 386,5 млн грн – на навчання вчителів початкової школи. Постанову, що регулює розподіл цих коштів та їх використання, сьогодні, 4 квітня 2018 року, прийняв Кабінет Міністрів України у приміщенні Будинку Уряду.

09:05 05.04.2018

Урочисті проводи юнаків району до лав Збройних сил України

4 квітня о 10 годині в районному Будинку культури відбулися урочисті проводи юнаків до лав Збройних сил України. Цієї весни на строкову військову службу призвано новобранців з Чечельника, Вербки та Тартака.

08:17 05.04.2018

Самі йдемо і вас запрошуємо

З метою забезпечення на території Чечельника чистоти та порядку, належної підготовки до Великодня, колектив селищної ради одним із перших вийшов на благоустрій.

13:43 03.04.2018

Понад 100 тисяч українців підписали декларації з лікарями

Сьогодні, другого квітня, розпочалась Національна кампанія з вибору лікаря. Водночас процес підписання декларацій з терапевтами, педіатрами та сімейними лікарями розпочався ще минулого року, під час тестового режиму роботи електронної системи охорони здоров’я. На сьогодні у системі зареєстровано уже 106 тисяч декларацій.

10:35 02.04.2018

Чечельницька ДЮСШ отримала м'ячі

Безперечно, спорт робить дітей здоровими, а ще відриває від сучасних гаджетів,  забирає з вулиць, виховує особистостями. Він надихає підростаюче покоління на нові звершення, робить їх упевненими й красивими зовні та духовно.

10:30 30.03.2018

Основне правило в футболі (і в житті також)- "А що там показує табло?"

Проаналізувавши 2017, в першу чергу хочу подякувати всім тим, хто підтримував, всім тим, хто не мішав і навіть тим, хто хотів переорати стадіон на городи. Це означає, що ми на вірному шляху, а позиція деяких "помічників" навіть додає спортивної злості.

11:48 26.03.2018

“Зелена оаза серед снігу - це просто” - впевнені у ДНЗ “Веселка”

Зазвичай весни хочеться задовго до її приходу – коли морози не відступають і йде сніг. Але якщо для багатьох бажання залишаються просто бажаннями, то для вихованців дошкільного навчального закладу «Веселка» вони втілюються в життя.

11:27 26.03.2018