Новорічно-різдвяна «Веселка»

У дитячому саду, Новий рік – надзвичайний час, коли дорослі і діти об'єднуються в єдиному святковому пориві. Усім хочеться незвичайних зустрічей, яскравих і оригінальних подарунків, веселих поздоровлень.

08:56 23.12.2018

Увага! Нові тарифи!

КП «Чечельник-комунсервіс» повідомляє своїх споживачів по смт. Чечельник, що згідно з рішенням 28 сесії Чечельницької селищної ради 7 скликання від 13.12.2018 р. встановлено нові тарифи для КП «Чечельник-комунсервіс» на послуги з централізованого водопостачання, водовідведення та вивезення ТПВ, що надаються населенню, а саме:

13:44 17.12.2018

Самоврядовці приймали вітання

7 грудня у Чечельнику відбувся захід з нагоди Дня місцевого самоврядування України. На зібрання завітали представники органів місцевого самоврядування з усього району.

08:57 09.12.2018

Придбана уніформа для комунальників

Як зазначалось раніше, одним з заходів проекту  «Транскордонна співпраця сіл за збереження навколишнього середовища», який реалізується у нашому районі, в рамках Програми територіальної співпраці країн Східного партнерства «Молдова-Україна» й фінансується Європейським Союзом було придбання спецодягу для робітників комунального підприємства.

16:55 05.12.2018