З днем працівників торгівлі. Вітання голови Чечельницької селищної ради

Торгівельна справа - одне з найдревніших в історії людства. Колись давним-давно торгівля стала сполучною ланкою у взаємодії різних країн і куточків всього світу. Торгівля - одна з рушійних сил, яка допомагає здійснювати не тільки купівлю-продаж, але, перш за все, є засобом спілкування людей один з одним. Вітаю тих людей, які мають безпосереднє відношення до торгової справи! Зі святом, дорогі наші торгові працівники! Бажаємо вам всього найкращого! І нехай не тільки свято, але і все ваше життя буде сповнене радості, веселощів, сміху, щастя!

06:08 29.07.2018

В  ніч  на  Івана,  на  Купала

В ніч на Івана, на Купала

Чарівне  свято  Івана-Купала люблять  у Чечельнику і  дорослі, і  малі. Тому щороку  на  селищному  стадіоні  завжди  весело, гамірно і велелюдно. Не  стало  винятком  і  цьогорічне  святкування.

06:30 10.07.2018

Розпочався прийом документів для участі у конкурсі «ЛЮДИНА РОКУ»

У грудні 2018 році відбудеться нагородження переможців обласного конкурсу «Людина року». Метою конкурсу є виявлення видатних і талановитих особистостей, відзначення інтелектуальної та професійної еліти області та нагородження переможців за найбільш вагомі професійні досягнення в управлінській, економічній, соціальній, культурній, науковій та громадсько-політичній діяльності.

20:43 04.07.2018

Проведено засідання організаційного комітету з питань підготовки та відзначення в Чечельнику свята Івана Купала

3 липня у селищній раді відбулося організаційне засідання з питань святкування Івана Купала, у якому взяли участь директор РБК Галина Малик, бухгалтер селищної ради Людмила Ільніцька, директор КП «Чечельник-Комунсервіс», представники громадськості.

15:23 04.07.2018

Ремонт доріг. смт Чечельник

У Чечельнику розпочато поточний ремонт комунальних доріг. Наразі роботи ведуться по вулиці Героїв Майдану.

16:58 02.07.2018