26 квітня День пам'яті Чорнобильської трагедії

Дорогі учасники ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи смт Чечельник та усього нашого району! День вшанування вашого подвигу – це ще одна нагода низько вклонитися усім ліквідаторам страшної трагедії, усім, хто ціною власного життя подарував нам сьогоднішній день.

10:01 26.04.2019

Благоустрій-2019

Благоустрій Чечельника триває. Вчора біля східців у центральний парк висаджено ялини.

13:14 02.04.2019

Благоустрій-2019-Набережна

В рамках впровадження 15 обласного проекту розвитку територіальних громад та благоустрою Чечельника, здійснюється озеленення набережної в районі «Торговиці».

13:07 02.04.2019

Благоустрій селища починається з нас!

Перш за все, потрібно дотримуватись головного правила: «Чисто не там де прибирають, а там де не смітять». І що не менш важливо: тільки від кожного з нас залежить, як виглядатиме наше селище.

19:20 22.03.2019

Заходи з озеленення у Чечельнику

З початком сприятливих умов відновлено роботи з облаштування набережної Чечельника, у народі «Торговиця», в районі вулиць Фабрична, Зарічна та Набережна, в  рамках проекту «Заходи з озеленення міст і сіл. Рекреаційна зона для громади на березі річки в смт Чечельник» - виграного у 15 обласному конкурсі розвитку територіальних громад.

19:05 22.03.2019

Відновлення робіт по реконструкції скверу у Чечельнику

Сьогодні, 21 лютого з робочим візитом у смт Чечельник перебував Народний депутат України Ю.М. Македон. Одним із питань, Юрія Миколайовича було відновлення робіт і виготовлення проекту по облаштуванню скверу воїнів-інтернаціоналістів у центрі селища Чечельник, так як попередній не був підтриманий більшістю жителів.

18:22 21.02.2019