Вшанували ангелів Небесної Сотні

Сьогодні, 21 лютого в адмінбудівлі Чечельницького району тематичним заходом-реквіємом та хвилиною мовчання учасники й присутні вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні, котрі загинули від куль снайперів під час революції Гідності, захищаючи високі демократичні принципи, європейське майбутнє нашої держави, права і свободи людини.

13:45 21.02.2019

Транскордонна співпраця сіл за збереження навколишнього середовища

За Програмою територіального співробітництва країн Східного Партнерства Молдова – Україна, в рамках впровадження міжнародного проекту «Транскордонна співпраця сіл за збереження навколишнього середовища» за номером 83285715, який реалізовувався муніципалітетом Керпінені (с. Керпінень) та Чечельницьким районом (смт Чечельник), 17 січня у Чечельнику відбулась підсумкова презентація.

15:02 20.01.2019

"Люди витримали - не витримав бетон" - це найбільш влучна фраза про 242 дні героїчної оборони аеропорту

20 січня відзначається День пам’яті захисників Донецького аеропорту. У цей день три роки тому впали стіни Донецького аеропорту. Кіборги героїчно захищали стратегічний об’єкт 242 дні. За цей час 200 українських бійців загинули, ще півтисячі отримали поранення. Тільки з 18 по 21 січня 2015 року в Донецькому аеропорту загинуло 58 бійців.

07:18 20.01.2019

Чечельник придбав сучасну сміттєзбиральну машину

У грудні в селище був доставлений сміттєвоз для збирання та транспортування твердих побутових відходів. Новий сміттєвоз вже передано у користування КП «Чечельник-комунсервіс». І його можна побачити на вулицях Чечельника.

18:50 14.01.2019